ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

Rozstrzygnięcie szkolnego konkursu na maseczkę

admin

22 kwietnia ogłoszony został szkolny konkurs na maseczkę jednorazowego lub wielokrotnego użytku. Na konkurs wpłynęło 25 prac uczniów z klas IV-VIII. Komisja przyznała następujące nagrody:

I miejsce

Amelia Grzymała z klasy V a

Alan Duma z klasy VI b

II miejsce

Tymoteusz Knap z klasy V c

 

III miejsce

Katarzyna Rodak z klasy VI c

Wyróżnienie

Kamilla Dziomaga z klasy VII b

Nagrodzeni uczniowie otrzymają nagrody rzeczowe. Każdy z uczestników konkursu otrzymał ocenę celującą z plastyki. Komisja gratuluje wszystkim uczniom za udział w konkursie, doceniając pomysłowość, samodzielność i zaangażowanie.

Na konkurs wpłynęły prace, które nie spełniły warunków regulaminu (brak zdjęcia autora w maseczce, zdjęcia uczniów poza grupą wiekową określoną w regulaminie, zapisy w formacie .pdf, maseczki, których nie można zaliczyć do funkcjonalnych). Nie będą one podlegały głosowaniu na Nagrodę Publiczności przez użytkowników facebooka.

 

Galeria: