ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

admin

W maseczkach z zachowaniem odpowiedniego dystansu uczniowie klas ósmych naszej szkoły zakończyły rok szkolny 2019/2020. Dla nich to szczególnie ważny moment, gdyż żegnają się ze szkołą, kolegami i koleżankami z klasy, nauczycielami. Spotkanie z wychowawcami odbyło się w piątek 26 czerwca 2020 roku w sali gimnastycznej i połączone było z rozdaniem świadectw i dyplomów przez Panią Dyrektor Marzannę Bednarczuk. W spotkaniu oprócz wychowawców klas ósmych uczestniczyli także Pan Radosław Szkudziński, Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Promocji, Pan Wojciech Chwedczuk, Przewodniczący Rady Rodziców. Najzdolniejsi uczniowie otrzymali nagrody ufundowane przez Burmistrza Miasta Hrubieszowa, Panią Martę Majewską. Uczniowie pozostałych klas odebrali świadectwa i nagrody od swoich wychowawców według ustalonych godzin, również z zachowaniem wymogów sanitarnych.

Wszystkim Uczniom, Rodzicom i Nauczycielom życzymy udanych, słonecznych, bezpiecznych i pełnych wrażeń wakacji.

Galeria zdjęć: