ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

Wakacyjne zajęcia pozaszkolne w ConceptLab

admin

 

Drodzy Uczniowie i Rodzice!

Biuro Rozwoju Lokalnego Urzędu Miasta Hrubieszowa ma przyjemność poinformować o chęci organizacji wyjątkowych zajęć pozalekcyjnych dla uczniów szkół podstawowych w czasie wakacji. Zajęcia te miały by obejmować naukę projektowania i budowania robotów od podstaw, projektowania i drukowania 3D oraz różnego rodzaju aktywności z wykorzystaniem dostępnych urządzeń i sprzętów (Photon Edu, Cyber Pi, LEGO, mBOT).

Warsztaty odbywały by się w nowoczesnych salach edukacyjnych ConceptLab, zlokalizowanych w Szkole Podstawowej nr 3 w Hrubieszowie w każdy wtorek i czwartek wakacyjny o godzinie 17:00.

Zapisy osób zainteresowanych w sekretariacie szkoły,
telefonicznie: 84 696 3110
lub poprzez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapisz się już dziś, aby nie przegapić tej niezwykłej okazji do nauki i zabawy!

Zapraszamy!

Podręczniki do religii

admin

 

Podręczniki do religii na rok szkolny 2024/2025
w Szkole Podstawowej Nr 3 w Hrubieszowie

WE WŁASNYM ZAKRESIE NA ROK SZKOLNY 2024/2025
ZAKUPYWANE SĄ PODRĘCZNIKI I KARTY PRACY Z RELIGII

Wykaz podręczników do zakupu:

Klasa I:
Podręcznik do zakupu dla klasy I na rok szkolny 2024/2025
Tytuł podręcznika: „Bóg naszym Ojcem” część 1 i 2
Autor: ks. Piotr Goliszek
Wydawnictwo: Gaudium Lublin 2021
Numer dopuszczenia podręcznika: AZ-11-01/18-LU-3/20

Klasa II:
Podręcznik do zakupu dla klasy II na rok szkolny 2024/2025
Tytuł podręcznika: „Bóg daje nam Jezusa” – część 1 i 2
Autor: red. ks. Piotr Goliszek
Wydawnictwo: Gaudium Lublin 2021
Numer dopuszczenia podręcznika: AZ-12-01/18-LU-8/21

Klasa III:
Podręcznik do zakupu dla klasy III na rok szkolny 2024/2025
Tytuł podręcznika: „Jezus przychodzi do nas”
Autor: red ks. Piotr Goliszek,
Wydawnictwo Gaudium Lublin
Numer dopuszczenia podręcznika: AZ-13-01/18-LU-20/22

Klasa IV:
Podręcznik do zakupu dla klasy IV na rok szkolny 2024/2025
Tytuł podręcznika: „Chcę żyć z Jezusem” – podręcznik + karty pracy
Autor: red ks. Piotr Goliszek,
Wydawnictwo: Gaudium Lublin
Numer dopuszczenia podręcznika: AZ-14-01/18-LU-17/23

Klasa V:
Podręcznik do zakupu dla klasy V na rok szkolny 2024/2025
Tytuł podręcznika: „Bóg poszukuje człowieka” – podręcznik + karty pracy
Autor: ks. Waldemar Janiga
Wydawnictwo: Gaudium Lublin
Numer dopuszczenia podręcznika: AZ-21-01/18-LU-2/20

Klasa VI:
Podręcznik do zakupu dla klasy VI na rok szkolny 2024/2025
Tytuł podręcznika: „Jezus Chrystus nas zbawia” + karty pracy
Autor: ks. Waldemar Janiga
Wydawnictwo: Gaudium Lublin
Numer dopuszczenia podręcznika: AZ-22-01/18-LU-13/21

Klasa VII:
Podręcznik do zakupu dla klasy VII na rok szkolny 2024/2025
Tytuł podręcznika: „Bóg wskazuje nam drogę” – podręcznik + karty pracy
Autor: red. ks. Waldemar Janiga
Wydawnictwo: Gaudium Lublin
Numer dopuszczenia podręcznika: AZ-23-01/18-LU-12/22

Klasa VIII:
Podręcznik do zakupu dla klasy VIII na rok szkolny 2024/2025
Tytuł podręcznika: „Mocą Ducha Świętego przemierzamy świat” – podręcznik + karty pracy
Autor: red. ks. Waldemar Janiga
Wydawnictwo: Gaudium Lublin
Numer dopuszczenia podręcznika: AZ-24-01/18-LU-16/23/13


Podręczniki z pozostałych przedmiotów na rok szkolny 2024/2025 są nieodpłatne.
Do odebrania będą na początku roku szkolnego.

Marzanna Bednarczuk
dyrektor szkoły

Terminy egzaminów poprawkowych

admin

 

EGZAMINY POPRAWKOWE odbędą się w następującym terminie:

MATEMATYKA: 26 sierpnia 2024 r. (poniedziałek) godz. 9.00

JĘZYK POLSKI, HISTORIA: 27 sierpnia 2024 r. (wtorek) godz. 8.30

 

Marzanna Bednarczuk
dyrektor szkoły

Podsumowanie roku szkolnego 2023/2024

admin

W piątek 21 czerwca br. po mszy św. w Kościele pw. św. Mikołaja zebraliśmy się w sali gimnastyczne szkoły aby wspólnie podsumować miniony roku szkolnego 2023/2024. Rok szkolny, który właśnie kończymy, był pełen wyzwań, ale także pełen radosnych chwil. Organizowaliśmy różnorodne projekty, wycieczki, konkursy i wydarzenia, które wzbogaciły nasze szkolne życie i dały uczniom wiele okazji do nauki i zabawy. Każde takie wydarzenie jest dowodem na to, że nasza szkoła to nie tylko miejsce nauki, ale także wspólnota, w której wszyscy się wspieramy i razem dążymy do rozwoju.

Miło nam poinformować, że wielu z naszych podopiecznych osiągnęło bardzo wysokie wyniki w nauce, zdobyło tytuły laureatów i finalistów w różnorodnych konkursach oraz nagrody w rywalizacji sportowej. Wielu uczniów angażowało się w samorządność szkolną i wolontariat.

Nagrody, dyplomy i wyróżnienia za pracę uczniowie klas VI, VII i VIII odebrali z rąk Zastępcy Burmistrza Miasta p. Pawła Wojciechowskiego, Przewodniczącego Rady Rodziców p. Wojciecha Chwedczuka oraz dyrektora szkoły p. Marzanny Bednarczuk. Wychowawca klasy ósmej p. Justyna Marcych wręczyła swoim wychowankom świadectwa ukończenia szkoły, a rodzicom uczniów z wysoką średnią listy gratulacyjne. Podziękowała także wszystkim rodzicom angażującym się na rzecz klasy i szkoły. W sali gimnastycznej świadectwa z wyróżnieniem otrzymali również uczniowie klas VI i VII. Uczniowie klas I- VII podziękowania, dyplomy, nagrody i świadectwa promocyjne odebrali w salach od swoich wychowawców.

Wkrótce pojawi się lista nagrodzonych i wyróżnionych w roku szkolnym 2023/2024

Drodzy Uczniowie, pamiętajcie, że jesteśmy bardzo dumni z Waszych osiągnięć. Czekamy na Was we wrześniu z nowymi wyzwaniami i liczymy na nowe sukcesy w różnych dziedzinach życia szkolnego.

Przed nami zasłużone wakacje – czas odpoczynku, zabawy i naładowania baterii przed kolejnym rokiem szkolnym.

Życzymy wszystkim Uczniom, Rodzicom i Nauczycielom zdrowych i bezpiecznych wakacji, pełnych wrażeń i niezapomnianych chwil.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej Nr 3
im. mjr Henryka Dobrzańskiego „Hubala” w Hrubieszowie

Galeria

Integracja klas poprzez grę terenową

admin

Ostatnie dni przed wakacjami można spędzać w ciekawy sposób. Uczniowie klas sportowych: VII a, VI a oraz przedstawiciele klas VII b i VII c mieli okazję zagrać w paintball . Dla wielu była to pierwsza okazja do takiej zabawy terenowej. Gorące kiełbaski z ogniska dodały sił po emocjach związanych z działaniami zwycięzców i przeciwników. Udany wypad dopełniła piękna pogoda.

Czytaj więcej...

Wakacyjnie w I a

admin

Wakacyjnie w I a - nasze prace

Czytaj więcej...

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

admin

 

PIĄTEK 21 CZERWCA 2024 r.

  • GODZ. 8.00 - UROCZYSTA MSZA ŚWIĘTA DZIĘKCZYNNA ZA CAŁY ROK SZKOLNY 2023/2024 W KOŚCIELE ŚW. MIKOŁAJA dla uczniów, nauczycieli, dyrekcji, pracowników, rodziców. Udział bierze również poczet sztandarowy szkoły.
  • GODZ. 9.20Klasy I-VIII Część oficjalna na sali gimnastycznej.

Serdecznie zapraszamy

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.