Nagrody w konkursie plastycznym

Z okazji 30. rocznicy powstania Straży Granicznej, Nadbużański Oddział Straży Granicznej w Chełmie zorganizował konkurs plastyczny pt.: „Kartka urodzinowa dla Straży Granicznej”. Szkoła mogła zgłosić do konkursu maksymalnie 5 prac, wybranych w etapie wewnętrznym. Bardzo nam miło, że aż 4 prace z naszej szkoły zostały nagrodzone.

Wyróżnienia otrzymali: Julia Bałakut i Julia Piłat z klasy I b (opiekun Dorota Wawrzyniuk) Aleksandra Pawelec i Emilia Wybranowska z klasy II a (opiekun Monika Będzińska)

15 czerwca laureaci konkursu otrzymali nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe dyplomy z rąk funkcjonariuszy Straży Granicznej w obecności p. Dyrektor i koleżanek i kolegów z klasy.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych latach nauki.