Dzień Kropki - święto kreatywności

Uczniowie edukacji wczesnoszkolnej aktywnie włączyli się w obchody Międzynarodowego Dnia Kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi, talentu, wiary i zabawy. Motywem przewodnim jest kropka. Obchody tego dnia zaczęły się od przeczytania lub obejrzenia historii małej Vashti, która nie wierzy w swoje możliwości. Zostały ozdobione sale lekcyjne, korytarz, uczniowie założyli ubrania w kropki, pojawiły się kropkowane dzieła sztuki. Z każdego miejsca widoczne były wesołe, kolorowe kropki.

Wszyscy wykazali się kreatywnością i pomysłowością. Historia o Vashti uświadomiła nam, że każdy z nas ma jakieś ukryte talenty, które gdzieś tam drzemią głęboko i czekają na nasze odkrycie.

Opiekunowie SU – Anna Kryszczuk, Monika Będzińska