ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

16. edycja Konkursu "Czytamy Baśnie"

admin

Dnia 26 października 2021 r. w szkolnej czytelni odbyła się 16. edycja Konkursu "Czytamy Baśnie”. Po raz pierwszy w naszej szkole odbył się on w 2005 r., kiedy to obchodzono 200 - lecie urodzin najsłynniejszego baśniopisarza świata - Hansa Christiana Andersena. W tym roku przed komisją konkursową zaprezentowali się uczniowie z klas piątych. Oceniano płynność wypowiedzi, dykcję, intonację głosową i ogólny wyraz artystyczny prezentacji.

A oto wyniki Konkursu "Czytamy Baśnie”:

Laureaci:

- Agata Balicka- kl. Va

- Karol Koniec- kl. Va

- Maja Osińska- kl. Vb

- Wiktoria Jarmusz- kl. Vc

- Mikołaj Miścior- kl. V c

-Klaudia Szkutnik- kl. Vc

Wyróżnieni to:

- Jakub Staszczuk, Anna Szczekan- kl. Va

- Małgorzata Domaradzka, Bartłomiej Hałucha, Rafał Twardowski, Igor Watras- kl. Vb

- Nikola Greń, Hanna Stankiewicz- kl. Vc.

Samorząd Uczniowski gratuluje wszystkim Laureatom i Wyróżnionym sukcesu! Jednocześnie dziękuje za przygotowanie czytelni, pięknej dekoracji nauczycielom bibliotekarzom- p. Małgorzacie Hanc i p. Małgorzacie Koniec.

Dodatkowo dziękuje za pracę w komisji – p. wicedyrektor Marcie Słupnej, p. Urszuli Suplickiej i p. M. Hanc, a także uczennicom z Samorządu Uczniowskiego- Martynie Wesołowskiej i Julii Żyłowskiej.

Opiekunowie SU- Ewa Sitnik- Pogwizd, Justyna Marcych

Galeria: