ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

Akcja Bicia Rekordu "Przerwa na czytanie"

admin

W akcji braliśmy udział pierwszy raz i nasze zaangażowanie oceniamy na szóstkę z plusem. Jesteśmy zadowoleni z faktu, że znaleźliśmy się w gronie 1400 placówek, które przystąpiły do II Międzynarodowej Edycji VI Ogólnopolskiej Akcji Bicia Rekordu w czytaniu na przerwie "Przerwa na czytanie". Akcja czytelnicza w szkole odbyła się 27 października, był to dzień kiedy książki królowały również poza biblioteką: w salach lekcyjnych, na korytarzach i na szkolnym boisku. Czytali mali i duzi. Nauczyciele czytali dzieciom, dzieci czytały nauczycielom, a w starszych klasach potworzyły się grupy lektorów i słuchaczy.

Na "Przerwie na czytanie" moc była z książkami. W sumie było nas 312 osób. Rekord zapisujemy na karty Kroniki szkolnej.

Dziękujemy Pani Wicedyrektor Marcie Słupnej, która zabrała uczniów w świat zagadek, wychowawcom klas za zaangażowanie w akcję i Wam uczniowie. Bez Was by się nie udało.

 

Koordynatorzy akcji nauczyciele bibliotekarze

Galeria: