ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

21 marca w naszej szkole

admin

W tym dniu uczniowie mogli skorzystać z kolorowego (trochę szalonego) wiosennego makijażu.

W związku z tym, że 21 marca to nie tylko Pierwszy Dzień Wiosny, ale również Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa solidarnie społeczność szkolna założyła kolorowe, nie do pary skarpety. Nie mogło również zabraknąć niebiesko- żółtych wstążek wyrażających nasze wsparcie dla Osób z Zespołem Downa.

 

 

Galeria:

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.