ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

Wyniki konkursu "Cud nad Wisłą 1920"

admin

W dniu 15 sierpnia br. w hali sportowej II Liceum Ogólnokształcącego w Tomaszowie Lubelskim odbyła się uroczystość podsumowania oraz wręczenia nagród w konkursie historycznym "Cud nad Wisłą 1920". Konkurs został zorganizowany pod patronatem honorowym Prezesa Rady Ministrów przez Komitet Obchodów 100-lecia Bitwy Warszawskiej w Tomaszowie Lubelskim i Kuratorium Oświaty w Lublinie Delegatura w Zamościu.

Celem konkursu było popularyzowanie wiedzy o historii wojny polsko - bolszewickiej oraz zaangażowanie młodzieży w obchody 100-lecia Bitwy Warszawskiej.

Laureatkami konkursu plastycznego zostały: Hanna Kuźniarska Eliza Martyniuk Maja Jaworska Natalia Osiniak Kamila Dziomaga i z rąk dyrektora zamojskiej Delegatury Kuratorium Oświaty w Lublinie p. Moniki Żur, starosty Tomaszowa Lubelskiego p. Henryka Karwana oraz posła na Sejm RP p. Tomasza Zielińskiego odebrały nagrody.

Gratulujemy oraz życzymy kolejnych sukcesów. Zachęcamy do dalszego pogłębiania wiedzy związanej z historią Polski oraz kształtowaniem postaw patriotycznych.

Serdeczne podziękowania składamy rodzicom i nauczycielom, którzy w okresie nauki zdalnej zachęcili i przygotowali uczennice do udziału w konkursie.

Galeria:

https://www.powiat-tomaszowski.com.pl/aktualnosci/2020/08/konkurs-plastyczno-literacki/