ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

Idą święta, nie o sms-ie, lecz o kartce pamiętaj

admin

Najmłodsi uczniowie naszej szkoły włączyli się do ogólnopolskiej kampanii społecznej “IDĄ ŚWIĘTA, NIE O SMS-IE, LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ”, której celem jest zwrócenie uwagi na ważność relacji międzyludzkich w świecie zdominowanym przez nowe technologie. Kampania jest projektem Fundacji Dbam o Mój Z@sięg.

Na kartkach - każdej edycji kampanii towarzyszy specjalna limitowana wersja kartek świątecznych - dzieci wypisały krótkie życzenia, dodając do nich rysunki świąteczne. Starania i chęci dzieci zasługują na wyjątkową uwagę, ponieważ trzeba wziąć pod uwagę, że dopiero odkrywają one tajniki czytania i pisania.

Poza tym kartki otrzymali czytelnicy, którzy odwiedzili bibliotekę w okresie przedświątecznym. Rozdano ponad 80 kartek. Swoją relacją podzieliła się Klaudia - uczennica klasy IV. Dziękujemy.

Koordynator akcji szkolnej: Biblioteka szkolna

Galeria: