Konkurs "Plusy i minusy w dobie koronawirusa"

Uczniowie naszej szkoły odpowiedzieli na zaproszenie Parafialnego Zespołu Caritas działającego przy kościele św. Mikołaja w Hrubieszowie. Wzięli udziału w konkursie plastycznym i literackim Plusy i minusy w dobie koronawirusa.

W konkursie plastycznym nagrodzeni zostali następujący uczniowie:

Maja Lipska kl. I a – nagroda

Hanna Hojda kl. I a – wyróżnienie

Eliza Martyniuk kl. I a - wyróżnienie

Emilia Wybranowska kl. II a - wyróżnienie

W konkursie literackim nagrody otrzymali:

Wojciech Łabański kl. II a – nagroda III miejsce

Anna Łabańska kl. IV c - wyróżnienie

Jan Rodziewicz kl. III b – wyróżnienie

Rozdanie nagród odbyło się 10 marca 2021 roku przez ks. Proboszcza Wiesława Oleszka w siedzibie Parafialnego Zespołu Caritas.