ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

Szkolne ROSgrywki Językowe

admin

7 czerwca uczniowie klas ósmych wzięli udział w Szkolnych ROSgrywkach Językowych. Konkurs zorganizowany został w związku z obchodzonym dzień wcześniej Międzynarodowym Dniem Języka Rosyjskiego. Pytania dotyczyły znanych Rosjan, wiadomości dotyczących geografii Rosji, młodzież mogła też sprawdzić swoją umiejętność czytania w języku rosyjskim. Dogrywka przeprowadzona między najlepszymi drużynami z każdej klasy wyłoniła zwycięzców.

I miejsce zajęła drużyna w składzie: Marlena Uszko, Zuzanna Tychmańska i Patrycja Zając z kl. 8a,

II miejsce zajęły równorzędnie drużyny z kl. 8b Wiktoria Boniecka, Emilia Czujkowska, Kamilla Dziomaga oraz Natalia Osiniak, Gabriel Reguła i Karol Lewicki,

na III miejscu znaleźli się Karol Grzeszczuk, Jakub Burdzań oraz Bartosz Brzóska z kl. 8a.

 

Galeria: