Apel wakacyjny "Bezpieczne wakacje’’

17 czerwca uczniowie klasy III b wystąpili przed młodszą społecznością szkolną, prezentując montaż słowno – muzyczny ,,Bezpieczne wakacje’’. Były wiersze, wesołe i skoczne piosenki , a także rady na słoneczne dni. Wakacje to przede wszystkim czas zabawy i odpoczynku. Każdy z nas ma swój pomysł i sposób na spędzenie wolnego czasu. Ważne jednak, by w każdym miejscu pamiętać o bezpieczeństwie i zachowaniu odpowiedniej ostrożności.

Mamy nadzieję, że wszyscy zapamiętają prezentowane rady i się do nich dostosują.

Życzymy miłych, radosnych, pełnych przygód ale bezpiecznych wakacji.