Dzień Chłopaka w klasach I-III

Dzień Chłopaka to święto, które od lat obchodzą zarówno dzieci, nastolatkowie, jak i dorośli mężczyźni. W Polsce wypada ono 30 września. Tego dnia dziewczyny składają chłopakom życzenia i wręczają im drobne upominki. W naszej szkole została podtrzymana ta tradycja. Każdy z chłopców był należycie obdarowany i wyróżniony. SU wykonał gazetkę edukacyjną, przy której wszyscy chłopcy z klas I -III zrobili sobie pamiątkowe zdjęcia.

Opiekunowie SU – Anna Kryszczuk, Monika Będzińska