ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

Wycieczka klasy 3a na Roztocze

admin

Klasa 3a spędziła dwa dni na malowniczym Roztoczu. 29 września uczniowie klasy 3a wraz z nauczycielami wychowania fizycznego, p. Tomaszem Szlonzakiem, p. Kamilem Wojciechowskim i wychowawcą p. Moniką Będzińską wybrali się na dwudniową wycieczkę terenową w piękne okolice Roztocza. Uroczy dzionek spędziliśmy na pieszej wędrówce niebieskim szlakiem „Szumów”. Po atrakcjach przyrodniczych w Suścu udaliśmy się na obiad do restauracji Dębowy Dwór w Róży Różanieckiej, to urokliwe miejsce położone na wyspie na wodzie. Następnie wyruszyliśmy w kierunku miejsca zakwaterowania do Schroniska Młodzieżowego w Rudzie Różanieckiej.

Czas do wieczornego spotkania przy ognisku, uczniowie spędzili na grach i zabawach zespołowych na terenie ośrodka. I tak upłynął pierwszy dzień w roztoczańskiej krainie. Kolejny dzień rozpoczęliśmy od wspólnego śniadania przygotowanego przez opiekunów wycieczki. Po czym po wykwaterowaniu wyruszyliśmy na kolejną wycieczkę terenową, tym razem szlakiem położonym w wąwozie prowadzącym do kaplicy św. Rocha w Krasnobrodzie.

Ostatnim punktem programu naszej wycieczki była wizyta w McDonaldzie w Zamościu. Dzieci zmęczone ale z uśmiechem na twarzy i mnóstwem wspomnień zakończyły pierwszą szkolną wycieczkę z noclegiem poza domem rodzinnym.

Dziękujemy za bezpieczną i przebiegającą w miłej atmosferze obsługę transportową absolwentowi naszej szkoły Kacprowi Kazanowi.

Galeria: