ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

Jeż – kolczasty zwierz

admin

10 listopada obchodziliśmy Dzień Jeża. Z tej okazji Samorząd Uczniowski młodszej grupy wiekowej przygotował gazetkę tematyczną i ogłosił rodzinny konkurs na wykonanie przestrzennego jeża. Przyniesione przez uczniów prace były bardzo pomysłowe, do ich wykonania wykorzystano wiele technik plastyczno – technicznych.

Nagrody w konkursie otrzymali: Natasza Białacka, Wiktor Dziewiczkiewicz, Amelia Jarmoszczuk, Lena Mandenbura, Michał Szczekan, Oktawia Panasiewicz, Julia Puzio, Kornelia Zając, Agata Czerwińska, Nikola Łatyńska, Tymoteusz Topor, Hanna Hojda, Eliza Martyniuk, Julia Bałakut, Klara Czernysz, Maja Jaworska, Karolina Pawełek, Maja Szpinda, Patrycja Trojanowska, Piotr Kulik, Patryk Olejarz.

Dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych prac plastyczno- technicznych.

Opiekunowie SU: Anna Kryszczuk, Monika Będzińska

Galeria: