ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

Konkurs "Mój Pluszowy Przyjaciel"

admin

25 listopada obchodzony jest Światowy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji w Naszej Szkole został zorganizowany konkurs plastyczny „Mój pluszowy przyjaciel” adresowany do wszystkich uczniów klas I- III. Dostarczone prace były zgodne z tematyką, piękne i oryginalne. Uczniowie wykazali się dużą inwencją twórczą, zastosowali różnorodne i ciekawe techniki plastyczne. Prace konkursowe zostały wyeksponowane i stanowiły wspaniałą dekorację podczas uroczystości Światowego Dnia Pluszowego Misia.

Nagrody główne otrzymali: Kornelia Skoczylas (I miejsce klasa 1 b), Anna Szabat (II miejsce klasa 1 a), Zuzanna Dyrda (III miejsce klasa 2 a)

Wyróżnienia otrzymali: Natasza Białacka (klasa 1 a), Liwia Mazurek (klasa 3 b), Jakub Madejski (klasa 2 a ), Aleksandra Pawelec (klasa 3 a), Julia Przybysz ( klasa 3b), Małgorzata Hraciuk (klasa 2 b), Elżbieta Gidzińska (klasa 3b)

Fundatorem nagród dla laureatów konkursu oraz nagrody specjalnej dla szkoły w postaci drukarki przeznaczonej dla celów edukacji wczesnoszkolnej był pan Krzysztof Rosiński - RKTRANS PRZEWOZY MIĘDZYNARODOWE.

Darczyńcy DZIĘKUJEMY za ufundowane nagrody.

Składamy również gorące podziękowania wszystkim uczestnikom i ich opiekunom za zaangażowanie, a zwycięzcom gratulujemy.

Organizatorzy konkursu: Dorota Bobak, Agnieszka Brzeska

Galeria: