ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

Mikołajki w klasie 1 b

admin

6 grudnia uczniowie klasy 1 b ubrani na czerwono w mikołajkowych czapeczkach z wielkim zainteresowaniem i nadzieją wyczekiwali spotkania ze Świętym Mikołajem. Aby uatrakcyjnić ten czas przeprowadzono zabawy integracyjne. Na samym początku dzieci malowały na folii stretch magiczny obrazek. Podczas eksperymentowania farbami doskonaliły zmysł wzroku, koordynację wzrokowo-ruchową, małą motorykę a także inwencję twórczą. Kolejna atrakcja „mikołajkowe sakiewki” – uczniowie w zamian za wykonanie zadania otrzymywały słodki drobny upominek.

Aktywność z chustą animacyjną Klanza dodatkowo umiliła czas.

W radosnym nastroju po wspólnej zabawie klasa przywitała długo wyczekiwanego gościa wraz ze swoimi pomocnikami.

Mikołajkowy dzień upłynął w miłej atmosferze. Wszyscy uczniowie byli zachwyceni i mieli dobry humor.

Dorota Bobak