ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

Już pływam - nauka czyni mistrza

admin

7 grudnia uczniowie klasy 3a, jak w każdy wtorek, pod opieką swoich nauczycieli wychowania fizycznego, wybrali się do Chełma na basen. Tym razem dzieci przystąpiły do mini egzaminu z umiejętności pływania. Wszyscy sprostali wymaganiom i każdy uczeń otrzymał dyplom „Już pływam” za przepłynięcie 25m w wodzie stojącej stylem dowolnym oraz wykonanie skoku do wody. Po wręczeniu dyplomów i pamiątkowych zdjęciach dzieci spędziły godzinę na kręgielni.

Emocji było co nie miara. Ostatnim punktem programu wycieczki były zajęcia kulinarne, Pizza- zrób to sam. Każdy otrzymał gotowe ciasto i korzystając z dużej gamy dodatków, przygotował własną pizzę. Po upieczeniu pizza trafiła do rąk właściciela, dzieci ze smakiem zjadły samodzielnie przygotowany posiłek.

Gratulujemy wszystkim uczniom nabytych umiejętności pływackich i życzymy dalszych sukcesów w tej dziedzinie. Trzecioklasistom w dniu tak pełnym emocji i wielu wrażeń towarzyszyła również wychowawczyni klasy.

Galeria: