ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

Teatrzyk o dobroci, która rodzi się w Boże Narodzenie

admin

17 grudnia uczniowie klasy Ia i IIa wybrali się do Kozodaw na teatrzyk kukiełkowy o tematyce bożonarodzeniowej. Bohaterowie sztuki w piękny sposób zwrócili uwagę uczniów na wzajemną życzliwość i potrzebę dzielenia się w okresie zbliżających się świąt. Gospodarze spotkania przygotowali również piękne stroiki, ozdoby choinkowe z różnorodnych materiałów, które stały się inspiracją do samodzielnego wykonania podobnych ozdób.

Niemałą atrakcją dla dzieci były wielkie sanie. Prawdopodobnie są własnością Mikołaja, który już niebawem będzie rozwoził nimi prezenty pod choinkę w naszej miejscowości. Wszyscy skorzystali z okazji i wykonali sobie pamiątkowe zdjęcie.

Piękny występ, spotkanie z tak przemiłymi osobami oraz otrzymane świąteczne życzenia umocniły radość z oczekiwania na przyjście Pana Jezusa.

Iwona Rubacha

Galeria: