ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

„Coraz bliżej święta…”czyli jeszcze o świętach po świętach

admin

Oczekiwanie na święta Bożego Narodzenia i przyjście pana w czerwonym kubraku to dla dzieci szczególny czas. W klasie II b oczekiwanie to było nader niecierpliwe. Wraz z nadejściem 1 grudnia dzieci otrzymały list od św. Mikołaja, w którym pisał on o wypełnieniu misji przez dzieci, w których miały im pomóc Elf Dorota i Elf Ewelina. Codziennie dzieci miały wykonać jedno zadanie ukryte w pudełeczkach z numerami dnia, na wzór kalendarza adwentowego.

Tak też zaczęła się wspólna klasowa przygoda. Dzieci szukały zadań pod „szkolną jabłonią”, w szufladzie, pisały list do Mikołaja, dmuchały piórka, pisały wiersze, kodowały, rozwiązywały zagadki logiczno-matematyczne. Zabawa była przednia i emocje niemałe.

Dziękujemy Rodzicom za wsparcie i wysyłanie zdjęć z zadań wykonywanych w domu- Wasza pomoc była niezastąpiona.

Galeria: