W bibliotece jak w teatrze

Przedstawienie „O złym czarodzieju Pim-Pom” to opowieść o postaciach z bajek, które przeciwstawiły się złemu czarodziejowi. Czarodziej za pomocą zaklęć chciał sprawić, aby wszystkie bajki kończyły się źle i okrutnie, a czy mu się to udało? Na to pytanie odpowiedź znają uczniowie, którzy obejrzeli teatrzyk.

Teatrzyk został przygotowany na zajęciach teatralnych, w których uczestniczą uczniowie klasy III b.

Dla uczniów klas Ia, Ib, IIa, IIb oraz klas trzecich wystąpili:

Narrator: Milena Bobrowicz

Czarodziej Pim-Pom: Izabela Dziewiczkiewicz