ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

Plebiscyt Edukacyjny 2021 „Nauczyciel na medal"

admin

W największym plebiscycie edukacyjnym w Polsce, który w województwie lubelskim jest prowadzony przez „Kurier Lubelski” laureatką została Monika Będzińska – nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej. Plebiscyt odbywał się w pięciu kategoriach. Kandydaturę w kategorii Nauczyciel klas 0-III zgłosili rodzice i uczniowie. W wyniku głosowania pani Monika wygrała etap powiatowy, a w finale wojewódzkim zajęła IV miejsce. Już sama nominacja była dla niej dowodem wielkiego uznania i sympatii.

Laureatka o nagrodzie: Znalezienie się wśród laureatów jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem. Czuję się zaszczycona, a tytuł traktuję jako docenienie mojego zaangażowania w pracę. 

31 marca br. w Akademickim Centrum Kultury i Mediów UMCS „Chatka Żaka” w Lublinie odbyła się uroczysta gala podsumowująca plebiscyt.

Nagrody laureatom wręczał redaktor naczelny „Kuriera Lubelskiego” Wojciech Pokora. O oprawę muzyczną wydarzenia zadbał kwartet smyczkowy Ambitus, zaś pokaz iluzji optycznej wykonał Jakub Szwed. Partnerem Plebiscytu Edukacyjnego „Kuriera Lubelskiego” był Uniwersytet Marii Curie- Skłodowskiej w Lublinie. Honorowy patron plebiscytu objął Rektor UMCS prof. dr hab. Radosław Dobrowolski.

Gratulacje

Galeria: