ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

Spotkanie uczniów kl. II a z poetką Małgorzatą Skowron

admin

13 maja 2022 r. był dniem wyjątkowym dla uczniów klasy II a. Po raz pierwszy uczestniczyli w spotkaniu z Panią Małgorzatą Skowron. Poetka szybko nawiązała świetny kontakt z dziećmi. Bardzo ciekawie opowiadała o swojej pracy. Zaprezentowała wiele ciekawych utworów, zorganizowała zabawę w rymy oraz śpiewanie piosenki z wybranym tekstem.

Pani Małgorzata powiedziała uczniom o etapach powstawania tomików poezji. Mówiła również skąd bierze pomysły na nowe wiersze dla dzieci i dla dorosłych. Uczniowie zadawali sporo pytań, na które uzyskali wyczerpujące odpowiedzi.

Dziękujemy Pani Małgorzacie Skowron za ciepłą magnetyczną osobowość, która w delikatny sposób przeniosła dzieci w świat pełen wartości i radości z codziennych zdarzeń. Jednocześnie życzymy wszelkiej pomyślności i natchnienia w kolejnych latach twórczości poetyckiej.

Wychowawca klasy: Iwona Rubacha

Galeria: