"Dzieci pragną pokoju" - konkurs

Dnia 27 maja 2022r. w naszej szkole, tuż po KONCERCIE, miało miejsce rozstrzygnięcie Konkursu Plastycznego "Dzieci Pragną Pokoju”. Swoją treścią nawiązywał on do ostatnich wydarzeń, do wojny, której ofiarami są również dzieci. Celem konkursu było rozwinięcie twórczej wyobraźni, kreatywności, ukazanie sposobu myślenia naszych uczniów, rozbudzenie empatii i zaprezentowanie artystycznych uzdolnień na forum szkoły. Prace uczniów zostały ocenione przez komisję, w skład której weszli m.in. p. Aneta Franke, nauczycielka plastyki, oraz opiekunowie Samorządu Uczniowskiego - p. Justyna Marcych i p. Ewa Sitnik-Pogwizd. Prezentacja prac miała miejsce na tablicy, przed szkolną świetlicą. Cieszyła się dużym zainteresowaniem zarówno dzieci jak i dorosłych.

A oto wyniki Konkursu Plastycznego "Dzieci pragną pokoju":

LAUREACI:

• Anyszkiewicz Kacper- Va
  • Korol Magdalena - Va
  • Kulczyński Jakub - VIIb

Wszystkim uczniom dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy sukcesów!

Podziękowania kierujemy dodatkowo w stronę p. Anety Franke, która potrafiła zmotywować dzieci do twórczej pracy, rozwinęła ich zdolności artystyczne i rozbudziła pasję tworzenia.

Samorząd Uczniowski kl. IV- VIII