ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

Wakacje tuż, tuż...

admin

15 czerwca 2022 r. uczniowie klasy III b wprowadzili nas w wakacyjny nastrój podczas występu pt. „Wakacje tuż, tuż…”. Nad przygotowaniem i przebiegiem występów czuwały p. Ewa Janicka i p. Małgorzata Hanc. Po występie nastąpiło ogłoszenie wyników konkursu plastycznego – Major Henryk Dobrzański „Hubal” – patron mojej szkoły. W konkursie wzięło udział 43 uczniów.

Członkowie Komisji Konkursowej mieli trudne zadanie do wykonania, bowiem poziom prac był wysoki. Ostatecznie wybrano 6 prac, których autorzy otrzymali nagrody:

 

Natasza Białacka

Hanna Hojda

Zuzanna Kamińska

i wyróżnienie: Amelka Jarmoszczuk, Natalia Sionkowska i Kacper Korecki.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie.

Zwycięzcom gratulujemy!

Galeria: