ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

Uczniowie kl. II a zbliżają się do „Stacji Wakacjowo”

admin

W czerwcu rozpoczyna się kalendarzowe lato, a wraz z nim czas pikników i zabaw na świeżym powietrzu. Pojawiły się także propozycje zabaw domowych, typu teatrzyk kukiełkowy, wycinanki pięknej przyrody itp. Wspomniane formy wypoczynku letniego zostały poprzedzone zajęciami o bezpieczeństwie. Krótkie filmiki instruktażowe i historyki obrazkowe przypomniały uczniom o właściwym zachowaniu się podczas wakacyjnych podróży i wędrówek.

Przed „wystartowaniem do Wakacjowa” było podsumowanie podjętych działań.

Uczniowie, którzy przez cały rok realizowali „10 minut codziennego czytania” otrzymali nagrody rzeczowe i dyplomy.

Nie zabrakło również dla każdego ucznia podziękowań płynących prosto z serca za wspólnie spędzony rok nauki szkolnej. To były dobre chwile, które pozostaną w pamięci na zawsze.

Do miłego zobaczenia w klasie trzeciej

Wychowawca klasy: Iwona Rubacha

Galeria: