Uczniowie klasy II a zdobywają umiejętności grafika?

17 czerwca uczniowie kl. II a uczestniczyli w spotkaniu z osobami, które na co dzień zajmują się grafiką komputerową. Państwo Agnieszka i Tomasz Brudnowscy interesująco opowiadali o tym, jak projektuje się różnego typu foldery, plakaty, zaproszenia, reklamy, obrazy oraz kubki z nadrukami. Każdy uczeń z zainteresowaniem patrzył na obsługę skomplikowanych urządzeń w Centrum Druku, a pod koniec spotkania otrzymał na pamiątkę kolorowe gadżety.

Jesteśmy bardzo wdzięczni za serdeczność, poświęcony czas i pasjonujące przedstawienie tajników grafiki komputerowej.

Wychowawca klasy: Iwona Rubacha