III a - za nami pierwszy miesiąc kolorowej nauki!

Pierwsze dni nauki szkolnej wypełniliśmy wspomnieniami z wakacji, prezentując m.in. podwodny świat oraz prace zachodu słońca. Przygotowaliśmy się także na powitanie kolejnej pory roku. Kalendarzową jesień zaprosiliśmy do nas zabawami zręcznościowymi, tańcami i degustacją powideł z dyni, jabłek oraz marchewki. Zrozumieliśmy, że przyroda jest fascynująca, potrafi wyczarować piękne jesienne kwiaty.

Spróbowaliśmy swoich sił - za sprawą sprawnych palców ulepiliśmy kwiaty, wzorując się okazami z ogrodu wychowawczyni klasy. Kwiaty z ugotowanej ciastoliny wyglądały równie pięknie, jak te żywe. Pewnego dnia wyobraziliśmy sobie, że kolorowa jesień pomalowała wszystkie szare koty. Bajkowo się czuliśmy wśród żółtych, czerwonych, niebieskich… kotów wykonanych techniką orgiami. Zachęcamy również do obejrzenia naszych kolorowych grzybów, zamieszczonych w kąciku przyrodniczym.

30 dni nauki w szkole wypełniliśmy rozmaitymi barwami, bo zależy nam, by czuć się w kolorowo i dobrze.

A teraz szykujemy się do realizacji kolejnych pomysłów

Wych. Klasy Iwona Rubacha