ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

„Stwórzmy KULTURĘ szacunku w sieci”

admin

Uczniowie edukacji wczesnoszkolnej uczestniczyli w zajęciach pod nazwą „Stwórzmy KULTURĘ szacunku w sieci działamy, edukujemy, inspirujemy”, które zostały przeprowadzone przez animatorów kultury w GOK Wołajowice - p. Malwinę Filańską - Marcych oraz p. Paulinę Machometę. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem oglądały kreskówkę „Sieciaki” dzięki której poznały zasady bezpieczeństwa w sieci oraz oblicza zagrożeń, które mogą w niej występować.

Aby nie paść ofiarą internetowych oszustów takich jak: Kłamacz, Kradziej, Bełkot, Śmieciuch rozwiązywały zagadki.

Zajęcia zachęcały uczniów do czynnego uczestnictwa, dzielenia się swoimi spostrzeżeniami, doświadczeniami. Przygotowana niespodzianka w postaci imiennej tematycznej przypinki kojarzyć się będzie z poznanymi zasadami bezpieczeństwa w sieci.

Serdecznie dziękujemy paniom za niezwykle interesujące, pouczające spotkanie i poświęcony nam czas!

Dorota Bobak

Galeria: