ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

"W świecie ballad Adama Mickiewicza"

admin

Dnia 14 października odbyło się w naszej szkole podsumowanie Konkursu Plastycznego "W świecie ballad Adama Mickiewicza”. Został on zorganizowany przez Samorząd Uczniowski. Prace przekazane przez siedemnastu młodych artystów znalazły się na wystawie przypominającej fakt wydania 200 lat temu w Wilnie "Ballad i romansów”, co stało się symbolicznym początkiem polskiego romantyzmu.

Po naradzie Jury w składzie: p. Aneta Franke, p. Justyna Marcych, p. Ewa Sitnik- Pogwizd, podało wyniki.

Oto one:

I miejsce- Lena Hraciuk- Va

II m.- Magdalena Sawicka- Vb, Nikola Stańczak- Va

III m. – Lena Barańczuk, Kornelia Kowal- VI b

WYRÓŻNIENIA

Julia Kanonienko- IVa, Aleksander Nowosad- VI b, Tymon Sakowski- IVa, Maja Senkowska- IVa, Kamil Steciuk- VIa, Igor Watras- VIb, Olivier Wośko- VI b

Podziękowania za udział

Maja Borek- Vb, Magdalena Marciniuk- VII a, Nikola Mądrzyk- IVa, Nadia Ufnal- Vb, Wiktoria Znaczko-Gontarz- Va

Wszystkim uczniom gratulujemy sukcesów i przekazujemy słowa uznania za talent oraz niezwykłą wyobraźnię, kreatywność w tworzeniu dzieł inspirowanych literaturą piękną.

Samorząd Uczniowski składa także podziękowania p. Anecie Franke i Radzie Rodziców.

Galeria:

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.