ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

Konkurs fizyczny

admin

Dnia 25 października 2022 r. odbył się szkolny etap Konkursu Fizycznego organizowanego przez Lubelskiego Kuratora Oświaty. Bardzo miło jest nam poinformować, że do etapu okręgowego zakwalifikował się Alan Księżyk, uczeń klasy ósmej Szkoły Podstawowej nr 3 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego „Hubala” w Hrubieszowie.

Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów na dalszych etapach konkursu.

Nauczyciel fizyki Małgorzata Jasina

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.