Dzień Pluszowego Misia w naszej szkole

25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka – Pluszowy Miś. Mimo coraz nowocześniejszych i atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija, bo, „czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!” Uczniowie z klas I – III z naszej szkoły, Dzień Pluszowego Misia obchodzili bardzo uroczyście.

Wszystkie dzieci przyniosły do szkoły swojego najmilszego misia i zaprezentowały go na forum grupy. Dzieci obejrzały prezentację multimedialną o historii tego święta, o znanych i lubianych misiach z dziecięcych bajek. Największą jednak niespodziankę sprawił w tym dniu dzieciom Samorząd Uczniowski. Uczniowie z klas starszych w przebraniu różnych postaci z bajek, czytali dzieciom opowiadania, w których głównym bohaterem był pluszowy niedźwiadek. Po wysłuchaniu bajek dzieci otrzymały ulubiony przysmak Kubusia Puchatka oraz pamiątkowe medale.

To był naprawdę niezwykły dzień, pełen wrażeń i emocji.

Samorząd Uczniowski starszej grupy wiekowej