ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

Z wizytą w teatrze

admin

24 listopada uczniowie z klasy IIa i IIIa wraz ze swoimi wychowawczyniami Anną Kryszczuk i Iwoną Rubachą wybrali się na długo oczekiwany wyjazd do Teatru Muzycznego w Lublinie na spektakl "Pinokio". Celem naszej wycieczki było rozbudzenie zainteresowań teatralno – muzycznych, kreatywności oraz wszechstronny rozwój osobowości dzieci. Teatr to miejsce, w którym uczeń ma szansę rozwijać umiejętności komunikacyjne, wrażliwość i otworzyć się na nowe doświadczenia.

Wszyscy mali widzowie byli pod wrażeniem oglądanej na deskach teatru bajki i z zapartym tchem śledzili przygody chłopca z drewna w nowej, muzycznej aranżacji. Dzieci z radością chłonęły atmosferę teatru, zachwycając się grą aktorów, scenografią, oświetleniem i kostiumami pojawiających się na scenie postaci. Muzycy byli widoczni jak na dłoni, ponieważ orkiestra grała tuż przed nami. Na scenie zobaczyliśmy także solistów, chór i balet.

Dużą atrakcją dla wycieczkowiczów był wspólny spacer po Placu Litewskim. Zwiedziliśmy również Stare Miasto z zabytkowymi kamienicami. Na koniec zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcie na dziedzińcu Zamku Królewskiego.

Galeria:

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.