ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

III b ponownie w pracowni kulinarnej

admin

Po raz kolejny uczniowie klasy III b odwiedzili pracownię kulinarną. Tym razem robiliśmy pyszne gofry z różnymi owocami. Najpierw musieliśmy samodzielnie przygotować ciasto według przepisu. Potem piekliśmy gofry w gofrownicy. Następnie dekorowaliśmy je według własnego pomysłu: owocami, bitą śmietaną lub cukrem pudrem. No i najbardziej wyczekiwany moment - degustacja.

Zdjęcia same „mówią” za siebie.

Galeria:

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.