Konkurs plastyczny "Czytanie uskrzydla"

Po rozstrzygnięciu konkursu plastycznego dla klasy pierwszej, ph. „Czytanie uskrzydla”, mamy przyjemność ogłosić, że komisja konkursowa przyznała 21 nagród. Zadaniem uczniów było ozdobienie, według własnej inwencji twórczej, tekturowych motyli. Motyle dzieci otrzymały podczas Pasowania na Czytelnika. Konkurs plastyczny był sposobem na zachęcenie dzieci do czytania i do regularnego korzystania z biblioteki szkolnej.

Wręczenie dyplomów i upominków odbyło się 9 grudnia.