ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

Konkurs plastyczny - Kartka Bożonarodzeniowa

admin

Jak co roku, w grudniu w naszej szkole Samorząd Uczniowski młodszej grupy wiekowej zorganizował konkurs na najpiękniejsze Kartki Bożonarodzeniowe. Wpłynęło wiele prac wykonanych w ciekawy sposób. Uczniowie wykazali się dużą kreatywnością, pomysłowością, oryginalnością w łączeniu różnorodnych technik plastycznych.

Wobec powyższego jury postanowiło ocenić prace na równorzędnym wysokim poziomie, przyznając każdemu uczniowi I miejsce.

Laureaci konkursu: Nikola Łatyńska, Jagoda Kuczewska, Laura Watrak, Bartosz Tuz, Gabriela Pawlik, Małgorzata Hraciuk, Alan Hałucha, Tomasz Szymański, Jakub Franckowski, Hanna Kuźniarska, Julia Bałakut, Zofia Burda, Lidia Wrzołek, Nina Kuropatwa, Rozalia Czyrka, Wiktoria Czerw, Dorota Krawczyk, Zofia Nowak, Łukasz Pergoł, Anna Szabat, Natasza Białacka, Gabryś Michalak, Oliwia Lasota, Elena Wlach, Amelia Jarmoszczuk, Kornelia Zając, Tomasz Jarmoluk.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie. Nagrodzonym uczniom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach.

SU: Anna Kryszczuk, Monika Będzińska, Dorota Bobak

Galeria: