ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

Tylko jedna jest taka noc...

admin

Tradycją naszej szkoły są Jasełka.

22 grudnia uczniowie klasy drugiej b przygotowani przez nauczycieli p. Alicję Ryszkowską i p. Dorotę Bobak wraz zespołem wokalnym SP prowadzonym przez p. Anetę Franke zaprezentowali bożonarodzeniowe przedstawienie. Na wstępie dzieci wykonały taniec do piosenki „Mario czy już wiesz”.

Następnie szkolni artyści w pięknych strojach z wielkim zaangażowaniem, zaprezentowali historię narodzin Dzieciątka Jezus. Inscenizacja przeplatana była śpiewaniem kolęd oraz pastorałek których treść była dodatkowo przedstawiana ruchem ciała.

Na zakończenie wszyscy zgromadzeni goście, dyrekcja, rodzice , nauczyciele, uczniowie włączyli się do wspólnego kolędowania.

Występ wywarł ogromne wrażenie i wzruszenie.

Scenografia przygotowana przez p. Dorotę Bobak, p. Alicję Ryszkowską, p. Anetę Franke, p. Bożenę Szlonzak, s. Elżbietę Bigaj nadała temu wyjątkowemu spotkaniu świąteczny klimat.

Podczas świątecznej uroczystości gościliśmy: Panią Martę Majewską - Burmistrz Miasta Hrubieszowa, Panią Annę Naję – Przewodniczącą Rady Miejskiej, Panią Małgorzatę Szczekan – Wiceprzewodniczącą Rady Rodziców, Ks. Jana Kota – proboszcza parafii prawosławnej. Serdecznie im dziękujemy za obecność, życzenia i upominki.

Dorota Bobak, Alicja Ryszkowska, Aneta Franke

Galeria:

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.