ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

Bezpieczne ferie

admin

Dbając o bezpieczeństwo uczniów w czasie zbliżających się ferii zimowych, Samorząd Uczniowski młodszej grupy wiekowej zorganizował zajęcia profilaktyczne „Bezpieczne ferie zimowe”. Przedstawiona została prezentacja multimedialna w tym zakresie. Za pomocą filmu edukacyjnego - Kamlotki „Bezpieczne ferie zimowe” przekazano kodeks bezpiecznego zachowania w czasie zimowych sportów i zabaw na świeżym powietrzu.

 

W nawiązaniu do tematyki pielęgniarka szkolna pani Maria Kapyś przeprowadziła pogadankę.

Podsumowując spotkanie w celu utrwalenia i usystematyzowania wiedzy przeprowadzono quiz.

Najszybsi uczniowie, którzy udzielili prawidłowej odpowiedzi, byli nagradzani drobnym upominkiem wręczanym przez panią dyrektor Marzannę Bednarczuk.

Na zakończenie prelekcji uczniowie mieli możliwość z bliska przyjrzeć się sprzętowi i akcesoriom do sportów zimowych. Dużym zainteresowaniem cieszyły się narty oraz deska snowboardowa.

Dzień był bardzo udany i pełen wrażeń.

Życzymy zdrowych i bezpiecznych ferii zimowych

 

SU: Anna Kryszczuk, Monika Będzińska, Dorota Bobak.

Galeria:

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.