ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

XXIII Spotkania z Kolędą i Pastorałką

admin

12 stycznia uczennice naszej szkoły Agata Czerwińska kl. II b, Anastazja Sala kl. VIII a, Klara Czernysz kl. IV a wzięły udział w XXIII Wojewódzkich Spotkaniach z Kolędą i Pastorałką, które odbyły się MDK w Zamościu. Celem konkursu było kultywowanie wśród dzieci zwyczaju kolędowania jako żywej tradycji bożonarodzeniowej, a także promowanie najmłodszych wykonawców.

Nasze solistki otrzymały podziękowania.

Dziękujemy reprezentantkom szkoły za udział w konkursie i życzymy jak najwięcej sukcesów wokalnych.

Galeria:

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.