Dzień Pączka w klasie II b

Na to karnawałowe święto zawsze czekają ci wszyscy, którzy uwielbiają słodkości. Tradycyjnie jemy pączki, faworki, oponki, róże karnawałowe i według tradycji w tłusty czwartek można się do woli objadać. Żeby ten dzień, który w tym roku wypadł 16 lutego był jak najdłużej zapamiętany, dzieci z klasy II b samodzielnie dekorowały pączki lukrem, polewą czekoladową i innymi ozdobami dekoracyjnymi.

Wszystkie czynności były wykonywane w pracowni kulinarnej, w której uczniowie byli po raz drugi i doskonale sobie już w niej radzili. Wszystkie pączuszki wyglądały pięknie i smakowały wyśmienicie.