ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

Nikt na chemii się nie nudzi

admin

Podczas lekcji chemii uczniowie Trójki często pracują techniką małej skali i metodą IBSE. Dzięki temu zdobywają wiedzę przez praktyczne działanie. W nawiązaniu do ostatnich świąt -  Walentynek oraz Dnia Kobiet -  uczniowie wykonali „Musujące LOVE” . Była to doskonała forma utrwalenia wiedzy ze sposobów otrzymywania soli w klasach ósmych oraz rodzajów reakcji chemicznych w klasie siódmej.

Oto efekty ostatnich prac klasy siódmej i ósmych - „Musujące LOVE”

Galeria:

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.