ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

Rozstrzygnięcie Rodzinnego Konkursu "Eko-dinozaur"

admin

Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego młodszej grupy wiekowej w naszej szkole odbył się konkurs pod hasłem „Eko dinozaur”, do którego mogli przystąpić uczniowie edukacji wczesnoszkolnej. W ramach konkursu dzieci wspólnie z rodzicami wykonały model wybranego dinozaura dowolną techniką z wykorzystaniem materiałów naturalnych i surowców wtórnych. Zainteresowanie konkursem było bardzo duże.

Organizatorów mile zaskoczyła frekwencja uczestników, udział wzięło aż 41 uczniów. Wszystkie prace były bardzo ciekawe i pięknie wykonane. Wzbudziły zachwyt jury zaskoczonych wielością użytych technik plastycznych, estetyką oraz kreatywnością dzieci i ich rodziców.

Wyłonienie zwycięzców było bardzo trudne. Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i nagrody wręczone przez panią dyrektor Marzannę Bednarczuk.

Poniżej lista laureatów: Aleksandra Kaczorowska, Fabian Hraciuk, Dominik Fusiara, Jakub Sendecki, Maja Brzózan, Bartosz Zagraba, Aleksander Frańczuk, Jakub Steciuk, Klaudia Bucior, Zofia Burda, Tomasz Jarmoluk, Amelia Jarmoszczuk, Gabriel Michalak, Gabriel Gruszka, Aleks Belina, Oliwia Lasota, Michał Szczekan, Maja Skiba, Kornelia Zając, Natasza Białacka, Lena Mandebura, Anna Szabat, Zuzanna Kłosińska, Marcel Reguła, Marcin Topor, Ewelina Nowińska, Nikola Łatyńska, Tymoteusz Topor, Maja Maśluszczak, Oskar Prejs, Zuzanna Olejarz, Angelika Papuga, Gabriela Pawlik, Oskar Dudek, Julia Bałakut, Szymon Twardowski, Zofia Kuźniarska, Hanna Kuźniarska, Dominik Chrzanowski, Małgorzata Hraciuk. 

Składamy serdeczne podziękowania dla Pana Krzysztofa Rosińskiego właściciela firmy Rk Trans Przewozy Międzynarodowe za ufundowanie nagród.

Dziękujemy Rodzicom i dzieciom za zaangażowanie i pomysłowość a nagrodzonym serdecznie gratulujemy. Mamy nadzieję, że kolejne konkursy będą się cieszyły tak dużym zainteresowaniem.

Zachęcamy do oglądania wystawy modeli, która zdobi korytarz przy świetlicy oraz wzbudza ogromne zainteresowanie całej społeczności szkolnej.

SU: A Kryszczuk, M. Będzińska, D. Bobak dziękuje Panu Tomaszowi Lenardowi za fotorelację z przeprowadzonego konkursu.

Galeria:

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.