ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

37. Konkurs Literacki DEBIUT

admin

Dnia 16 marca 2023 r. w Zamojskim Domu Kultury odbyły się warsztaty literackie, prowadzone po mistrzowsku przez p. Agatę Korcz- Rozlowską. Tuż po ich zakończeniu miało miejsce uroczyste podsumowanie 37. Konkursu Literackiego DEBIUT. Jury w składzie: Eliza Leszczyńska-Pieniak, Bożena Fornek, Urszula Lewartowicz po zapoznaniu się z 50. pracami literackimi nadesłanymi na konkurs postanowiło przyznać nagrody i wyróżnienia w dziedzinach poezja i proza, w kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe, średnie oraz studenci.

Wśród docenionych przez komisję konkursową znaleźli się uczniowie z naszej szkoły.

Oto oni:

NAGRODA – Anna Świętoniewska – kl. Va

WYRÓŻNIENIA - Małgorzata Domaradzka, Tyberiusz Jędruszczak- kl. VI b

Serdecznie gratulujemy sukcesu i życzymy młodym, utalentowanym pisarzom, by spod piór wyszły kolejne prace literackie – artystyczne obrazy ich niezwykłej wrażliwości i wyobraźni.

Opiekun- Ewa Sitnik- Pogwizd

Galeria: