ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

Regionalny konkurs czytelniczy „Czy znasz..?”

admin

14 marca w Bibliotece Pedagogicznej w Hrubieszowie uczniowie naszej szkoły wzięli udział w regionalnym konkursie czytelniczym „Czy znasz..?”. Zadaniem uczestnika konkursu było samodzielne rozwiązanie testu wiedzy składającego się z 60 pytań. Pytania konkursowe były przygotowane w oparciu o wykaz literatury.

W tym roku obowiązywały następujące pozycje literatury dziecięcej: Babcia na jabłoni /Mira Lobe, Niezłe ziółko/Barbara Kosmowska, Pamiętnik Czarnego Noska/Janina Porazińska, Plasterki na tęsknotę/Ewa Zawisza-Wilk.

Do konkursu przystąpili: Rozalia Czyrka - 1a, Anna Koniec – 1a, Jakub Lebiedowicz – 1a, Antoni Rodziewicz – 1a, Jakub Steciuk – 1a, Julia Bałakut – 3b, Oskar Dudek – 3b, Małgorzata Hraciuk – 3b.

Gratulujemy wszystkim reprezentantom naszej szkoły i życzymy dalszego rozwijania zainteresowań czytelniczych.

Galeria:

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.