ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

Owocowe szaszłyki – 1a w pracowni kulinarnej

admin

Pierwszoklasiści dobrze wiedzą jak ważne jest spożywanie owoców, nie tylko dlatego, że są smaczne, ale przede wszystkim zawierają mnóstwo witamin, które chronią i wzmacniają nasz organizm. W pracowni kulinarnej uczniowie samodzielnie komponowali zdrową i pyszną przekąskę z ulubionych owoców.

Była to również świetna okazja do porównywania wyglądu i smaku wybranych owoców. Dzieci określały ich kształt, kolor oraz wielkość. Chętnie kroiły jabłka, gruszki, mandarynki, śliwki, banany, kiwi, truskawki oraz pomarańcze. Było pysznie, zdrowo i kolorowo! Zajęcia kulinarne mają na celu zachęcanie dzieci do spożywania warzyw i owoców oraz wspólnego rodzinnego gotowania.

Galeria:

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.