ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

Kosz pomysłów

admin

W dniu 24 marca uczniowie kl. III b realizowali projekt „Kosz pomysłów”. Zadanie było typową zabawa heurystyczną, w której wykorzystuje się przedmioty życia codziennego i materiały odpadowe. Badanie i odkrywanie to jedne z najczęstszych aktywności, które podejmuje dziecko podczas zabawy.

W toku takiej aktywności odkrywa ono nowe funkcje przedmiotów, bada ich właściwości, dowiaduje się też wiele nowego o sobie samym. Uczniowie pracowali w grupach, doskonalili umiejętności przywódcze, rozdzielili role i zadania. Efektem pracy były kosze do segregacji odpadów oraz kosz na smutki- przyjaciele naszej klasy.

Zachęcamy wszystkich do kreatywnego recyclingu!

Galeria:

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.