ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

Warsztaty wielkanocne w 1a

admin

Klasa 1a uczestniczyła w warsztatach wielkanocnych z robienia kartek świątecznych. Warsztaty poprowadziły Panie z Gminnego Ośrodka Kultury w Wołajowicach. Przed wykonaniem kartek dzieci obejrzały teatrzyk kamishibai pt. „Wielkanocny zajączek”. Kolejne warsztaty odbyły się tuż przed Niedzielą Palmową w naszej świetlicy szkolnej.

Uczniowie z zaangażowaniem, pod czujnym okiem Pań ze świetlicy, wykonali palmy wielkanocne. Najpierw nauczyli się robienia kwiatka z bibuły a później krok po kroku, według wskazówek pani Agnieszki, stworzyli piękne palmy. Każdy uczeń mógł swobodnie dobierać potrzebne materiały. Dzięki temu każda palma była cudna na swój sposób.

Dziękujemy wszystkim Paniom za przeprowadzone warsztaty, a tym samym za wprowadzenie w nastrój zbliżających się Świąt Wielkanocnych.

Galeria:

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.