ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

Wiosenny klimat w klasie III a

admin

Wczesna wiosną w klasie zazieleniło się i zajaśniało od prac dziecięcych przedstawiających zwiastuny wiosny. Przy takich pracach budzi się radość, energia do śpiewania i działania. W takiej atmosferze upłynął czas przygotowań do Świąt Zmartwychwstania. Na tle kolorowych pisanek, palm oraz stroików uczniowie zaśpiewali piosenki o tematyce wielkanocnej oraz złożyli życzenia zdrowia, pokoju i radosnej nadziei.

Wychowawca klasy

Iwona Rubacha

Galeria:

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.