ul. Zamojska 16,
22-500 Hrubieszów

Dziękujemy, że jesteście!

admin

Dziękujemy, że jesteście! Takie słowa padły z ust uczniów klasy 4b, którzy 4 maja odwiedzili Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Hrubieszowie. Okazją do złożenia życzeń był obchodzony w tym dniu Dzień Strażaka. W trakcie wycieczki uczniowie mogli z bliska obejrzeć sprzęt pożarniczy, dowiedzieć się więcej o odpowiedzialnej i niebezpiecznej pracy strażaków.

Dzieci miały możliwość obserwacji zjazdu strażaków do akcji po metalowej rurze, zapoznania się z wyposażeniem wozu strażackiego. Szczególne zainteresowanie wzbudziły specjalne nożyce przeznaczone do akcji ratunkowych. Wielką atrakcją dla wszystkich była przejażdżka wozem strażackim oraz możliwość “gaszenia pożaru” prawdziwą sikawką.

Z wycieczki wróciliśmy pełni niezapomnianych wrażeń i wspomnień. Wyjście możliwe było między innymi dzięki zaangażowaniu taty jednej z uczennic, byłego strażaka.

Galeria:

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.